Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Vezethetek, amíg nem jön meg...

Vezethetek, amíg nem jön meg a plasztikkártya-jogosítvány?

Figyelt kérdés

Letettem a forgalmi vizsgát, holnap megyek az okmányirodába.

Ott igényelhetek valamiféle papírt, hogy vezethessek, amíg a kártya nem érkezik meg?

Van olyan ismerősöm, akinek azt mondták, hogy vezethet azzal a papírral, amit ott adtak az okmányirodában, de a másiknak pont az ellenkezőjét mondták, hogy nem.


Nekem úgy lenne logikus, hogy valamiféle igazolólappal ugyan, de vezethessünk ilyenkor is, hiszen levizsgáztunk, innentől kezdve nem fogok többet tudni attól, hogy várok egy hónapot a kártyára, az már a tudáson nem változtat.


Lehet vezetni okmányirodás papírral, vagy sem? Ki hogy tudja?


2013. szept. 16. 13:52
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Igazatok van, nem lehet.

Viszont az ismerősnek ugyanebben az okmányirodában mondták, hogy lehet. Mikor rákérdeztem, akkor állította, hogy ők ülnek mindig ott, és biztos hogy egyikük sem mondta.

Mindegy, várhatom még három hétig:/:)

2013. szept. 28. 00:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!