Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Autópálya díjat utólag is be...

Autópálya díjat utólag is be lehet fizetni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ha teszem azt véletlenül felhajtok a fizetős pályára, és csak akkor jut eszembe, hogy ez fizetős, amikor már lejöttem róla, még elküldhetem az SMS-t, vagy akkor már buktam?

2013. szept. 26. 19:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Buktad
2013. szept. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Dörmögő ***** válasza:
22%
Aznap éjféli tudtommal elfogadják.
2013. szept. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Úgy működik, hogyha felhajtasz az autópályára, akkor ott van kamera ami ezt ellenőrzi. Ha épp akkor nincs, akkor már hiába fizeted utólag. Hol történt? Hol mentél fel, melyikre és hol jöttél le?
2013. szept. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
Szóval ha véletlenül felhajtottál, gondolom nem mentél sokat, egyáltalán nem is biztos h megbüntettek, azért mondom h ird le, én mostanában autópályáztam, vágom azért...
2013. szept. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
Sokat* autópályáztam na.
2013. szept. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ezek szerint nem adott naptól, hanem adott pillanattól szól a jogosultság...

2013. szept. 26. 19:27
 7/13 A kérdező kommentje:

M3 Hatvannál jöttünk le és ott állt egy kis bódé...

15000!

A vicc, hogy korábban már többször előfordult, hogy utólag lett befizetve és soha nem volt gond.

Úgy tudtuk, hogy adott naptól szól az SMS befizetés, ergo visszafelé is érvényesít...


Posztoló jóemberek nem így gondolták!

2013. szept. 26. 19:33
 8/13 anonim ***** válasza:
41%

"Posztoló jóemberek nem így gondolták!"


Gondolhatod, hogy ők tudják jobban!


Bár attól is függ, hogy melyik irányból mentél, hiszen az M3 Hatvan elkerülő (21. sz. főút és 32. sz. főút között) egyébként ingyenesen használható!


[link]

2013. szept. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Persze, biztosan jobban tudják, hiszen ezért is vannak ott, csak furi volt, hogy korábban már többször elő fordult, hogy utólag lett fizetve és nem volt gond.

Igaz, akkor nem állt a kijáratnál senki!


Egyébként Pestről mentünk.

2013. szept. 26. 19:57
 10/13 anonim ***** válasza:
36%
Hát Hatvannál konkrétan tudom, hogy van kamera, ami nézi ezt. Ha az M3-asról Mogyoródon lejössz, akkor nincs büntetés.
2013. szept. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!