Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Az történt hogy hátúlról belémjöttek mert a mögöttem nem tartotta a követési távolságot elismerte a hibát de nem hivtunk se rendört nem irtunk kár bejelentőt fü allat elintézűk.Majd le irtuk az adatokat de nem akar jelentkezni nem válaszol se fizetni! utolag jelentsem az ügyet (hol jelentsem?) mi bajom származhat a kár 40ezerft.

2013. okt. 24. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Buktad a partit.
2013. okt. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyes és okos voltál és vagy. Így az lesz, hogy te magadnak kell megcsináltatni a kárt az autódon. Máskor hívj mindenképp rendőrt, vagy legalább kár bejelentőt töltess ki vele... Mert így szerinted hogy bizonyítod? Lehet nem is valós adatokat adott meg..
2013. okt. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szántóvető ***** válasza:

konkrétan annyi bajod lehet hogy a károdat te magad fogod megtéríteni.

" fü allat elintézűk"-ebből neked semmi előnyöd nem származik,akkor miért mentél bele?

kárbejelentő és fénykép készülhetett volna.és ha fizet a másik fél akkor egyszerűen széttéped a lapot.

egy hasznod származik belőle:tanulni fogsz az esetből.

2013. okt. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát igen, ahogy előttem is írták, ott azonnal kellett volna rendőrt hívni. Fénykép felvételek vannak a koccanásról? (Minden mobiltelefonban van már fényképezőgép!!) A fényképek alapján a rendszám ismeretében esetleg lehet feljelentést tenni, de én is azonnal hívtam volna a rendőrt és írtam volna a kárbejelentőt, és írattam volna alá vele, hogy elismeri a felelősségét!

(Fű alatt nem szabad semmit intézni - csak ha te vagy a legnagyobb csibész, mert ha kevésbé vagy dörzsölt mint a partner, akkor mindig Te fogsz ráfázni, ráfizetni, pórul járni. Az országban rengeteg ügyeskedő van! És sokan profik ebben! Ezekkel szemben a fű alatti ügymenetben a tisztességes emberek alul maradnak!)

2013. okt. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
adatok jok aszt tudom meg raksa kebab piza fu táros autó szemtanu van. Igazatokvan amugy. Hol lehet kárbejelentö papirt kérni mer a biztositó nem adott .
2013. okt. 24. 15:16
 6/6 szántóvető ***** válasza:

bemész a biztosítóhoz és kérsz vagy letöltöd innen csak ez alapból nem lesz indigós.

[link]

2013. okt. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!