Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha Budapestre megyek fel...

Ha Budapestre megyek fel "kiváltani" a jogosítványt, tényleg sokkal hamarabb megjön?

Figyelt kérdés
55 kilométerre lakom Budapestről, és sok mindenkitől hallottam, hogy sikeres forgalmi vizsga után 3-4, esetenként 5 hetet is vártak, mire kipostázták a jogsit. Hallottam egy olyan opciót, hogyha Budapestre megyek fel kiváltani a központi okmányirodába, akkor sokkal hamarabb (azonnal?) megjön. Erről valami info?

2013. nov. 24. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:

A központi ocsmányiroda szívás! Baromi nagy a tömeg, és néha 1,5 órát is kell várni a fényképezés után!

Már írtam, de én egy vidéki okmányirodában adtam be a jogsi kérelmet - ahol 20 perc alatt mindent elintéztünk - de a Visegrádi utcába kértem személyes átvétellel. Így minden sürgetés nélkül kaptam az SMS-t a 8. napon, hogy mehetek átvenni.

2013. nov. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagykanizsán én 2 hét alatt megkaptam, pedig kevés település van ennél messzebb Budapesttől.
2013. nov. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

És ha felmegyek, lefényképeznek és várok , 1,5 órát ott, akkor meg is kapom rögtön?

Mert nekem megérne annyit :D

2013. nov. 24. 20:49
 4/4 anonim ***** válasza:
49%

Ember! Az oldalnak az a címe, hogy gyakori kérdések. Ez igaz. De nem úgy kell érteni, hogy ugyanazt jó sokszor kérdezzük meg. Ezt naponta legalább egy ember megkérdezi, néha több is. Miért?


A Budapest központi irodában a csere meg gyorsabban, de az sem másfél óra. Ha szerencséd van, akkor várakozás nélkül bejutsz. Ha még nagyobb a malacod, akkor két nap alatt kész a jogsi. De hangsúlyozom, a csere, nem az első!!!!!!!!!!! CSERE! Ha lejárt, megsemmisült stb. NEM az új. A vállalt határidő ugyanannyi, mint mindenhol. Szóval nagyon nagy szerencse kell, hogy a hétfői igénylés szerdára elkészüljön. Még egyszer: nem az új, első kiadás. És azért nem, mert akkor több utat kell bejárnia az igénylésnek, mint csere esetén. Számodra látható különbség nincs, azt tudom. De hidd el, az első kiadás körüli intézni való a hivatalban több, mint a lejárt/elveszett stb. pótlása.

2013. nov. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!