Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Nekem még lehet biztosítót...

Zolika217336 kérdése:

Nekem még lehet biztosítót váltanom?

Figyelt kérdés

december 21.-én van az jelenlegi biztosítómnál a szerződéskötés évfordulója , váltani szeretnék mert egy másiknál -7000 ft lenne kevesebb a biztosításom évi szinten.

Na most elvileg a biztosítási évforduló előtt 1 hónappal be kell nyújtanom a szerződés felmondásomat.

Akkor még most nekem lehet váltanom ?( Ha nem évfordulós akkor ugyebár dec 1.-ig kell lemondani a régit az újjat meg dec. 30ig lehet megkötni)


2013. nov. 25. 14:31
 1/1 aHermann ***** válasza:
100%

Szia!

Már nem tudsz váltani. November 21-ig kellet volna felmondanod.

Ez az év végi kötelezős mizéria a 2010. előtt vásárolt (új vagy használt) autókra vonatkozik. Aki azóta vett autót, neki a fordulónapja az adásvétel napja. Ha váltani akar, azt a forduló előtt min. 30 nappal teheti meg. Te nov. 21-ig válthattál volna.

2013. nov. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!