Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Baleset- mire számíthatok? 4...

Baleset- mire számíthatok? 4 autót tolt egymásra egy ötödik, én voltam a 3. a sorban.

Figyelt kérdés

Ami egyelőre biztos, hogy a két lökhárító összetört+ hátul a karosszéria is rongálódott valamennyire. Betétlapot kitöltöttük, a károkozónak van biztosítása, és azonnal elismerte a hibát.

A kérdéseim: - az összes kárösszeget térítik nekem? Kb. mennyi idő, amíg ez lezajlik, és megkapom a pénzt, ill. hogy megy ez: megcsináltatom, majd a számlát fizetik utólag? Természetesen hivatalosan is utánajárunk a dolgoknak, csak kíváncsi vagyok mások tapasztalatára. Meg nem mindegy, hogy így karácsony előtt mekkora plusz költségre számítsak. Köszönöm előre is!



2013. dec. 3. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasonló baleset, csak személyi sérülés is volt benne: 7 hónapig húzták mire a kezünkben volt a papír és mehetett az autó javításra.
2013. dec. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Karácsony előtt semekkorára. Két hét alatt nem lesz belőle semmi. Ha volt rendőr, akkor eleve 30 nap a vizsgálat lezárása. Szerintem érdemes beadni az autót egy ilyen kárrendezési központba. Egyrészt ők tudják, hogy mikor hová kell menni, plusz többnyire előbb megjavítják az autót, minthogy pénz lenne belőle. Persze vastagon fog a ceruzájuk, de úgysem te fizeted őket (esetleg letétet kérhetnek).
2013. dec. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. dec. 4. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!