Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mennyiért lehet legolcsóbban...

Mennyiért lehet legolcsóbban jogosítványt szerezni?

Figyelt kérdés
150 ezerért láttam de sztem ennél olcsóbbnak is kell lennie.autót akarok vezetni nem tankot vagy sugárhajtású repülőt, egek...vagy ekörül vannak az árak?
2013. dec. 9. 00:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
pénzből élünk.én sem a fáról szedem le...ha jól tudom 28órát kell kötelezően levezetni 3-4 óra egyáltalán nem zavar egyszerre.sőt ha hagynák én az egészet egyben megcsinálnám minek húzzuk az időt.vezetni tudok,papír viszont nem ártana erről hogy vezethessek is.a fejlődés engem sem érdekel.elsőre simán átmennék akár most is.csak a kreszt kell betanulni.
2013. dec. 11. 14:17
 12/14 anonim ***** válasza:

Most se sokkal drágább:


[link]


Maximálisan korrekt brigád és a gyakorlati oktató tényleg megtanít vezetni. Nem bántam meg, hogy tavaly ide jelentkeztem. Sztem nem lehet jobb a 170e-es sem, mert ha nem megy a vezetés, ott is bukhatsz és veheted a pót órákat.

2013. dec. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszi.teljesen egyetértek.itt jók az árak is.
2013. dec. 12. 17:28
 14/14 anonim ***** válasza:

Én négy éve csináltam, akkor még külön volt a járműkezelés és a forgalom vizsga, meg ilyen nyalánkságok.


95 ezerből megvolt mindenestül.

2013. dec. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!