Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Egy BMW M6-nak mennyi az éves...

Egy BMW M6-nak mennyi az éves fenntartási költsége, javítás és üzemanyag nélkül?

Figyelt kérdés
[link]

2013. dec. 16. 01:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Istenem miért ilyen igazságtalan ez a rohadt élet?


Én nekem miért nem lehetnek ilyen gondjaim h egy több mint 10 milliós autó vételén gondolkozhatok???

2013. dec. 16. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem csak elméleti a kérdés. amúgy pont a benzin és a javítás kerül pénzbe amúgy mire gondolsz? olajcsere? ebbe is kb 10 ezrenként kell cserélni, a fékek is persze kicsit drágábbak.
2013. dec. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"mennyi az éves fenntartási költsége"


Ha ezen kell agyalnod, akkor ez NEM a te pénztárcádnak való!

2013. dec. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0 ft ha előző évbe kicserélted am ha nagyszervíz akkor 500-1000m ft
2013. dec. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát...egyrészt miért érdekel a fenntartási költsége, ha telik egy ilyen kocsira?


De mivel üzemanyagot és esetleges javítási költséget nem írtál, így marad a kötelező éves olajcsere, ami kb. 100.000 Ft egy ilyen kocsinál. A biztosítás gondolom még egy 100.000 / év, de passzolom. Célszerű egy Casco is egy ilyen kocsira, az megint úgy 150-200.000 / év körül lehet.


Gumiszettet nem kell venni rá minden évben, de ha mondjuk 5 évre lebontjuk, akkor kb. évi 50.000 Ft egy téli-nyári szett.


Aztán ennyi....


Szóval fél millió alatt megvan, ami egy ekkora kocsinál nem feltétlen rossz.

2013. dec. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A pénz az egyetlen dolog amiből több van mint amire szükségem van. Csak azért tettem fel a kérdést mert hátha van valakinek ilyen vagy hasonló autója és tud pontos összeget és nem kell belemerülni a biztosítókba. Konkrétabban a biztosítás, súlyadó és hasonló kötelező dolgok érdekelnek. A szervizelés és a javítás nem érdekel.

Van hasonló típusú autóm, de az német papíros és ott más mércével mérnek.

2013. dec. 16. 16:13
 7/9 anonim ***** válasza:
ezeknek te is utána tudsz nézni
2013. dec. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha van rá pénz, vedd meg. Biztos, hogy egy tuti élményautót kapsz, ami nem igazán szervizigényes. Mármint javítani nem gyakran kell. A fenntartása pedig szerintem évi 500.000 alatt van.
2013. dec. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a használható válaszokat.
2013. dec. 16. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!