Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mikorra várható a jogsim?

Mikorra várható a jogsim?

Figyelt kérdés

December 10-én voltam ez ügyben a központi okmányirodában. Úgy kértem, hogy a hozzám legközelebb eső (III. kerületi) okmányirodában vehessem át, vagyis ne postázzák. Van rá esély, hogy még idén átvehetem, vagy az ünnepek miatt, már csak január elején?

Kinek mennyi ideig tartott mire megcsinálták?


(már nagyon vezethetnékem van :D)


Előre is köszi a válaszokat!



2013. dec. 17. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Kereken 2 hét és megkapod.
2013. dec. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ßđkan ***** válasza:
Én tavaly, dec.5-én adtam be és 20-án érkezett meg!
2013. dec. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én 12.9-én voltam és ma kaptam volna meg, ha otthon lett volna vki :D Postán nem vehettem át du. 4 kor. -.-" Majd holnap:D
2013. dec. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"Én 12.9-én voltam és ma kaptam volna meg, ha otthon lett volna vki :D Postán nem vehettem át du. 4 kor. -.-" Majd holnap:D"


Na, ez bíztatóan hangzik :D


Köszönöm a válaszokat!

2013. dec. 20. 18:40
 5/8 anonim válasza:
Na megkaptad:)? Én 18-án voltam és én is személyes átvételt kértem a központiba. Nem jött meg sajnos, pedig nagyon szerettem volna szilveszterkor vezetni:(
2013. dec. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem sajnos. :(

Pedig még reménykedtem, hogy ma küldenek SMS-t, mivel munkanap van, de semmi. Remélem jövő héten értesítenek most már, és akkor még a szünetben tudok kicsit vezetgetni...

2013. dec. 30. 19:42
 7/8 anonim válasza:

[link]


Itt nyomon követhető, hogy hol tart. Az enyémet ma továbbították a központiba, de ma már nem fog odaérni:(

2013. dec. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez hasznos volt. Kiderült hogy az enyém 20-án elkészült és postázták a III. kerületi okmányirodába.

Ha én hülye a központiba kérem személyes átvétellel már rég meglenne :S

2013. dec. 31. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!