Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Üdv! Ma este parkolás közben...

Üdv! Ma este parkolás közben neki tolattam egy autónak. Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Miután nekitolattam,kiszálltam a kocsiból,felhívtam a rendőrséget,mire ők azt mondták hogy írjam fel az adataimat egy lapra és rakjam az autóra.Én így jártam el.

Ezek után mire számíthatok?



2013. dec. 26. 19:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Elég lett volna a számodat az ablaktörlő alá csíptetni. Ha idegesen hív fel és fenyeget, akkor nem találkozol vele. Ha normális, tárgyalóképes, akkor írtok betétlapot, esetleg ha kicsi a kár, akkor megtéríted.

Aki ilyenkor nem adná meg a számát, akkor ha neki okoznak majd kárt, és a károkozó lelép, akkor átgondolja, hogy ez mennyire nem szép dolog.

2013. dec. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
így is tettem.. azt is lefotóztam,hogy ott volt a szélvédőn a papír amin az adataim vannak.
2013. dec. 27. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!