Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mi van ilyenkor? Történt egy...

Mi van ilyenkor? Történt egy kisebb autós baleset. A többi lent.

Figyelt kérdés

1 hónapja eladósorba került az autóm,jött is egy vevõ(ismerõs)a srác elvitte próbakörre,tuning 2105 lévén ment is mint az itélet..nem tudta kordában tartani a srác,nekikoccant egy parkoló autónak,az enyémnek semmi baja nem lett,de a parkoló autónak elég szépen behorpadt a jobb hátsó sárvédõ,az ajtó egy része és kitört az ajtóból az üveg,hívott a srác hogy baj van,oda is mentem,megírtuk a kárbejelentõ lapot,a biztosítók lerendezték egymás között a dolgot.Lecsíptek a bónuszbesorolásomból a baleset miatt...Eddig rendben is van,viszont a srác megvette tõlem végül is az autót,így az adásvételivel én betopogtam a biztosítóhoz,megszüntettük a biztosítást.

Egy Opel Vectra volt a baleset szenvedõ alanya,345000 ft volt a javítás végösszege..

Attól függetlenül hogy a baleset idején volt felelőséggbiztosításom lehet felém követelése a biztosítónak a káreset miatt,így hogy már megszûnt a jelenlegi kötelezõ az eladott autóra?



2014. jan. 3. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet követelése. Ezért fizetted eddig.

Van, aki meg fizeti 40 évig a biztosítónak az összeget, és annak meg sosem kell kifelé fizetnie. Ennyire egyszerű.

2014. jan. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is így tudtam,köszönöm válaszod!
2014. jan. 3. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!