Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Új rendszámot szeretnék a...

Új rendszámot szeretnék a kocsimra kihez forduljak?

Figyelt kérdés
Van egy Alfa Romeom.Szeretnék rá egy egyedi rendszámot (pl.:Candy. Lehet hogy ez drága lenne és nem is tudom hogy engednek e ilyen rendszámot.Erre lennék kíváncsi hogy engednek-e ilyen tipusú rendszámot amiben nincs szám és kb. 8-9 betűs és ha igen kb. mennyiért?Ha nem engednek ilyet vagy túl drága a 3+3-as rendszámra is kíváncsi lennék hogyha egyedit csinálnék (pl.:ABC-123) az mennyibe kerülne?És mint sokan tudjátok az Alfáknak sokan úgy csinálják az első rendszámát hogy ráfestik a kocsira ha jól tudom az is érdekelne hogy kb. mennyibe kerülne és ha ilyen dolgokat szeretnék csinálni a rendszámmal hova menjek érdeklődni?

2014. jan. 12. 11:31
 1/9 anonim válasza:
A helyileg illetékes okmányirodában tudod elintézni.
2014. jan. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

"sokan úgy csinálják az első rendszámát hogy ráfestik a kocsira"

Te miről beszélsz? Nem csinálják úgy.

Egy időben létezett a matrica rendszám, ami valóban jól mutatott a 156-oson, de már régóta nincs, a teljes méretű rendszám kötelező elöl és hátul is.


utóirat: nem lesz menőbb a kocsi az egyedi rendszámtól, ahogy a gagyi ültetéstől, fóliázástól, "sport" kipufogótól sem...csak szólok. :D

2014. jan. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Árakat tudnál mondani hogy kb. mi mennyibe kerülne?
2014. jan. 12. 12:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy egyedi rendszám egy teljes nagygenerál ára.:)
2014. jan. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez nem divatkocsi és nem is sportkocsi. Ez egy reklámkocsi amelynek már körbe van matricázva és nem olyan feliratokkal hogy "supra" vagy hogy "garage store" hanem a cégem logója illetve neve szerepel rajta. És igazad van nem festik nem is értem miért azt írtam igen arra gondoltam hogy matrica rendszámot teszek rá de akkor ezt már nem engedélyezik? Az egyedi rendszám pedig szintén nem az lett volna hogy "vans" hanem a cégem rövidítése.
2014. jan. 12. 12:20
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

onnan linkelve:

[link]


Egyénileg kiválasztott rendszámtábla kiadásának, jogosítottjának személyében történő változásának engedélyezése 112 450 Ft

(ez a 3+3)


Egyedileg előállított rendszámtábla kiadásának, jogosítottjának személyében történő változás engedélyezése 435 000 Ft

(ez a teljesen egyedi)

2014. jan. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ezen az oldalon már én is jártam de bíztam benne hogy ezt olcsóbban is meg lehet oldani de akkor ezek szerint nem.

Köszönöm!

2014. jan. 12. 12:41
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"olcsóbban is meg lehet oldani"

úgy okosba'?

2014. jan. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Olcsóbban?

Mert mit gondoltál, a gépjármű-nyilvántartást az állam kiadja alvállalkozóknak is? :D:D:D Következőnek meg pénzt akarsz majd otthon fénymásolni, mi? :D

Hol élsz te szatyorban? :D

2014. jan. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!