Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ma a cég parkolójában belém...

Ma a cég parkolójában belém tolatott egy csaj, úgy, hogy már be voltam parkolva. A motor már nem járt, de égett a fényszóróm is. Hogy nem lehet észrevenni egy kivilágított, álló autót a visszapillantóban?

Figyelt kérdés
Szóval ... Nekem jött, kiugrott..jól leteremtettem, tán a visszapillantót használni kéne. Megállapította, h nincs semmi sérülés mivel a.kocsi nem horpadt, így nem adott bizti lapot....én a kármentességben nem voltam bizti mivel elég sötétecske volt meg vizes felületen másképp látszanak a sérülések. Tudom hol dolgozik, a nevét, felírtam a rendszámot..Ma mikor mentem volna haza, már világos volt, és leszáradt az autó. A fényezésg elég szép egyenes vonalban lehúzta...kb 20 cm..annyira nem feltűnő,de megtörik rjta a fény..şötétkék metálfényezésem van..Ha holnap felhívom, mennyi az esély, h elismeri és betètlapot ad ? Elindulás előtt akartam neki üzit hagyni, de már korábban elment, mint én. Szerintetek ?

2014. jan. 29. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szólsz neki, hogy vagy elismeri vagy ha nem, akkor már mész is a rendőrségre feljelenteni.

Mi az hogy ő majd eldönti hogy nem történt semmi.


Azonnal reagálj a dologra.

2014. jan. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Holnap első dolgom lesz..egy elem fènyezèse 20-40 ezer
2014. jan. 29. 20:02
 3/12 anonim ***** válasza:
Balek voltál Ez már a te károd lesz. Ott helyszinen betétlap, vagy rendőr.
2014. jan. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
tök sötétben mire kértem volna betétlapot? reggel háromnegyed 7-kor?! pff... csak annyit lehetett látni, h a kaszni nem horpadt be......idióta
2014. jan. 29. 23:34
 5/12 A kérdező kommentje:
pláne még, h a hó is szakadt..........
2014. jan. 29. 23:35
 6/12 anonim ***** válasza:
Ott helyben kellett volna. Innentől vagy elismeri vagy azt mondja, hogy sosem találkoztatok. Ezt már te fogod állni. Egy betétlapot 10 perc kitölteni, aztán maximum ha mégsem kell mert nem lett akkora sérülés másnap kidobod... Ezzel most így jártál, tanulópénz.
2014. jan. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne idiótázd le a másikat, főleg látatlanba ne, és legfőként akkor, ha még történetesen igaza is van. Bocs, de tényleg ott a helyszínen kellett volna betétlapot kérned. Most már b***hatod a dolgot, simán letagadja és kész. Ha meg nagyon erősködsz, azt mondja Te mentél őbelé. Így utólag már nagyon nehéz bármit is érvényesíttetni az egyébként jogos követelésedből.


Annyit tudsz tenni, hogy elmégy egy polírozással foglalkozó céghez, és megkérdezed őket, hogy ki tudják-e javítani a problémát. (Mivel vizesen nem látszott a húzásnyom, ezért van rá esélyed, hogy igen.) Ennek a költsége kábé tizede a fényezésnek (egy elemet kb. 25-30 körül fényeznek, de 3-5 körül políroznak fel). Jobbat nem tudok javasolni, ha olcsón is akarsz kijönni, és a húzásnyomot is el akarod tüntetni. Egy próbát mindenképpen megérhet.

2014. jan. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na nagyokosok, elismerte és ki is töltötte...ennyit erről
2014. jan. 30. 11:44
 9/12 A kérdező kommentje:
Ha valakivel egy cégbe dolgozol, akkor azért nem úgy működik, ahogy Ti azt mondjátok... Pláne,bh tanúm is van.. Szóval elismerte. Egyébként csak úgy megjegyzem, hogy az életben nem volt szükségem betétlap kitöltésre... De azért az is sokat elárul, hogy ebben nektek ennyi tapasztalatotok van... Megnéztem volna, h 1. alkalommal ti hogyan jértatok el laikusként.. ,,,,vicces ez az észosztás. Erre mondom, hogy idióták...
2014. jan. 30. 11:55
 10/12 A kérdező kommentje:
-é + á
2014. jan. 30. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!