Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Van egy autó amit kereskedőtől...

Slice kérdése:

Van egy autó amit kereskedőtől vettek viszont nem iratták át én megvettem köztes adás vételivel most mennék átiratni de nem találom a köztest. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 13. 09:35
 1/4 BUMhead válasza:
helló ugyan erre készülök most igy autót venni azzal a külömbséggel hogy nekem beszámitott autó lenne tudod a pontos eljárást hogy hogy müködene az átirás?
2014. febr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nem... milyen autó?
2014. febr. 13. 11:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Az eladónak még valószínűleg megvan a saját példánya, kérni kell tőle egy másolatot.

Egyébként, miért is nem íratta át az a valaki, aki a kereskedőtől vette az autót a saját nevére?

Én az ilyen ügyleteket hanyagolnám. Tipikusan az átverős autókupecek adnak el így autót.

Itt az is lehet, hogy majd azt mondja, hogy nem is látta soha az autót, az ő példánya se lesz meg. Mert különben neki kéne büntetést fizetnie azért, mert nem íratta át. Egyáltalán odaadta a vevő példányát?

2014. febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen ide adta tőlem tűnt el tudom is melyik kereskedőtől van de nem valami segítő kész....
2014. febr. 13. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!