Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » A https://osterweb. kekkh....

A https://osterweb. kekkh. gov.hu/osterweb/ oldalon nyomon lehet követni, hogy épp hol tart a jogosítvány vagy személyi, útlevél készítése. Valaki megtudná mondani, hogy a jogosítványnál hágy, , stádium'" van?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt, hogy miket ír ki a honlap? Azt tudom, hogy az első, hogy kérelem feldolgozása folyamatban. Ezután mik jönnek?

#jogosítvány #önkormányzat #okirat #jogosítvány készítése
2014. márc. 12. 10:43
 1/8 A kérdező kommentje:
* hány stádium van.... bocsánat, elgépeltem a kérdést
2014. márc. 12. 10:45
 2/8 anonim ***** válasza:
Én pont ma néztem meg az első vezetői engedélyt, nekem azt írta, hogy :Tisztelt Ügyfelünk! Tájékoztatjuk, hogy az Ön által benyújtott, xxxxxxxxxx számú kérelem rögzítése megtörtént,feldolgozása folyamatban van.
2014. márc. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

tegnap jött meg a jogsim :) Szóval amit nekem ,,ki írogatott": 1: a xxx számú kérelem feldolgozása folyamatban van. Ezt írta ki két hétig. Majd most hétfőn már az volt ki írva, hogy 2: jogosítvány készítése folyamatban.

Kedden már azt írták ki , hogy 3: jogosítvány elkészült, továbbítva a kérelmen megadott postázási címre.

És nekem tegnap (szerdán) hozta ki a postás. SZóval az h elkészítették az alig volt egy hét, sőőt 3 napa alatt megvolt minden. Viszont azt nem értem h miért ülnek rajta 2 hetet ,,kérelem feldolgozása folyamatban..." fura. De ha már azt látod kiírva hogy továbbították a megadott címre akkor remélhetőleg 1-2 nap és jön a postás. Gondolom ez függ h vidékre küldik e a jogsit v bp-re. gondolom a jogsikat itt bp-en nyomtatják.

2014. márc. 13. 09:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Gratula:) Hát én ugye 7.én adtam be, szal van még addig bőven idő. Neked meg balesetmentes vezetést:p
2014. márc. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, neked is viszont kívánom h ha meglesz. Addig meg kitartást, nehéz kibírni ezt a pár hetet, rossz hogy az ember csak vár és vár, de lehet neked hamarabb megérkezik. Olvastam itt ,hogy volt akinek csak másfél hét vagy 2 hét alatt kész lett a jogsija.
2014. márc. 13. 12:37
 6/8 anonim ***** válasza:
majd kiderül :P úgy sincs még mit vezessek, csak jó lenne már a zsebemben érezni
2014. márc. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én most várok kerek második hete, 21-én lett beadva a kérelem (első jogsi) és még semmi. Nézem minden nap az oldalon, ma felhívtam Őket, és ugyan azon az oldalon nézték meg, ahol Én is tudom. Nem értem miért tökölnek vele ennyit... Na mindegy, majd csak jön végre. Jelenleg 21 napjuk van rá, ez esetemben jövő hét szerdai határidő... Ki is használják rendesen. :( Szolnoki okmányirodában igényeltem egyébként.


Balesetmentes vezetést mindenkinek! :)

2015. febr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én március 20-án adtam be a kérelmem, és 31-én adták fel postára.
2015. ápr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!