Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » A napokban vásároltam keresked...

A napokban vásároltam kereskedőtöl egy autót. Miután megvettem és megcsináltuk a biztosítási papírokat, hazahoztuk és megatláltuk az előző tulaj papírjait?

Figyelt kérdés
Az autót 2007-ben gyárották. Az én biztosítási papíromon az van, hogy még ebben az évben Magyarországon forgalomba is helyezték ( kereskedő csinálta). Viszont az előző tulajéra az van írva, hogy forgalomba helyezve 2010-ben. Ő pedig 2012-ben vette az autót. Elvileg két tulaja volt rajtam kívül és egy német autórol van szó.
2014. márc. 28. 15:00
 1/9 A kérdező kommentje:

Tehát azt nem értem, hogy most átvert a kereskedő és az autó csak 2010-ben lett forgalomba helyezve Magyarországon. Vagy ahogyan Ő is állította már a gyártási évében.

Segítségeket előre is köszönöm!

2014. márc. 28. 15:01
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy átvert. Minden kereskedő egy rohadt szemét állat, mindig mindenkit átvernek. A közelükben még levegőt se szabad venni, nemhogy autót!!!!!!!!!!!
2014. márc. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy egy jól visszatekert külföldről behozott autóról van szó. Menj vissza a kereskedőhöz és kérdezz rá. Köpd is arcon a mocskot!
2014. márc. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék semmit sem elsietni, elvileg aza autónak van szervízkönyve ami a régi tulajnál van. Megtaláltam az illetőt és küldtem neki emailt, hogy valóban volt-e szervízkönyve. Ha nem volt és hazudtak, akkor biztos, hogy el fogok velük beszélgetni...
2014. márc. 28. 15:36
 5/9 anonim ***** válasza:
VALÓSZÍNŰLEG az első Németországi f.h.és gy.év a 2007.-ő volt az első tulaj.Majd 2010-ben lett Magyarországon forgalomba helyezve.-ő volt a második tulaj,és 2012-ben vette meg a harmadik.Te pedig a negyedik tulaj vagy.Legalábbis ez tűnik a leírtak alapján logikusnak.
2014. márc. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam, csak azt nem értem, hogy a mi szerződésünkre miért az van írva, hogy már 2007-ben itthol forgalomba lett helyezve....
2014. márc. 28. 17:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Végülis nem a biztosítási szerződés a mérvadó,hanem a nyilvántartás,a forgalmi.
2014. márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Gyorsan megnéztem a forgalmit, amin a B betűnél van az, hogy 2007 és I-nél pedig, hogy 2010...

Ezek alapján először Magyarországon 2010-ben lett forgalomba helyezve..

2014. márc. 29. 07:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezek alapján nem tűnik rossznak a vétel.
2014. márc. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!