Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Rendőr elvette a rendszamom,...

Rendőr elvette a rendszamom, es a forgalmim! ?

Figyelt kérdés

4 munka nappal ezelőtt vásárolt a párom egy autot a kereskedőtől, miután haza ment vele, megallitotta a rendőr, közúti ellenőrzésre!

Elkerte a papirokat, oda adott elvileg neki minden létező papirt, az átruházási szerződéstől elkezdve a biztosításig mindent!

LE ellenőrizte és azt mondta alitolag, hogy nincsenek érvényes papírok az auton, zárja be és vegye le a rendszam táblákat és adja oda a forgalmit is!

Tudni kell, hogy az az én autom, csak meg kértem rá a párom, hogy hozza el nekem.

Na de a lényeg, hogy haza jött valahogy és azt mondta hogy át vert minket a kereskedő biztos. Egész éjjel sirtam. Gondolkodtam, hogy ez lehetetlen.

A parom felhivott ELVILEG egy ismit aki egy rendőr főkapitány h nézzen utána ennek, nem e történt tévedés! Néhány órával később már hivott is, hogy a rendőr hibát követett el, és vannak papirok az autón! Minden érvényes.

...nem hiszek a páromnak. Mit szóltok ehez a sztorihoz? Egy rendőr el tud követni ilyen súlyos hibát, hogy valamit rosszul mond be a walki talkiba? És most auto nélkül maradtam, ill a rendszámokat 3 munka napon belül küldik vissza. Ez a történet múlthét kedden este történt!.....



2014. márc. 31. 07:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

álljatok le a keveréssel,

-rendezzétek le/el felnőtt ember módjára a saját autótokat,azt jónapot,

2014. márc. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A rendőr mióta vehet le rendszámot?
2014. márc. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

rendőr csak papírokat vehet el

rendszámot csak akkor ,ha úgy véli hamis vagy nem a kocsihoz tartozik

valami nem kerek a történetben

a kocsit láttad??

hívd fel a kereskedőt és kérdezz rá ,hogy mi van

az autó nálad van ugye??

2014. márc. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"rendőr csak papírokat vehet el rendszámot csak akkor ,ha úgy véli hamis vagy nem a kocsihoz tartozik"

Ne irkálj hülyeségeket.

2014. márc. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó pár esetben elveheti a rendőr a rendszámot.


Pl ami szerintem itt lehetett: az autó ki van vonva a forgalomból. Már forgalmi + hatósági jelzés (rendszámtábla) helyszíni elvétele.

2014. ápr. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!