Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Megérkezhet holnap vagy a...

Megérkezhet holnap vagy a hétvégén a jogsim? :O

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, hogy rengeteg ilyen kérdés van, de attól még felteszem. Nézegettem, hogy milyen állapotban van a jogosítványom és ez az üzenet fogadott: vezetői engedély elkészült,2014.04.17.-án/-én továbbításra került az igénylő adatlapon szereplő kézbesítési helyre.

Kérdésem az lenne, hogy holnap vagy a hétvégén megérkezhet? :| ( ma csütörtök van ) . Válaszaitokat előre is köszönöm!!!



2014. ápr. 17. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Holnap lehet, hétvégén biztos nem mert nem munkanapok.
2014. ápr. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Remélem megérkezik holnap.. ahol csináltattuk az 10 km-re van attól a helytől ahol lakok, nagyon jó lenne ha megérkezne holnap :))
2014. ápr. 17. 11:58
 3/3 A kérdező kommentje:
A Fenébe.. Már mindjárt 2 óra és nem érkezett meg.. Most pedig hétvége, utána pedig húsvét... Leghamarabb kedden lehet itt.. a francba.. Nem lehet vajon érte menni az okmányirodába?!
2014. ápr. 18. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!