Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » 1 teljes évre mennyi lenne...

1 teljes évre mennyi lenne körülbelül a biztosítás ha első autóként egy 1000-es swiftet vennék?

Figyelt kérdés

A biztosítás kalkulátor most kb 25.000-et ír de most van nyár és a biztosítás kötésének a fordulója már rég volt, tehát ez nem teljes 1 év.

23f


2014. jún. 8. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
A biztosítás kötésének az évfordulója egy évvel a kötés után van.. Függetlenül attól, hogy nyár van vagy tél. Ha a kalkulátor 25.000-t ír, akkor 25.000.
2014. jún. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de valamikor télen vagy ősz végén szokott lenni biztosító váltás. én úgy tudom hogy akkor kell új szerződést írni
2014. jún. 8. 09:20
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Decemberben van az az évforduló, de nem KELL váltani.

Neked 1 év akkor van amikor eltelik ez az idő.

Tehát ha holnap kötsz biztosítást (hisz ha holnap veszed az autót, nem várhatsz január 1-ig)

akkor jövő év ugyan ekkor jár le az 1 év.

Ettől függetlenül te még válthatsz biztosítót, decemberben.

A 25 ezer 1 évre nem sok.

Én pár éve 88 ezerrel kezdtem. Igaz nem egy 1-es motor volt a kocsiban.

2014. jún. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egyik ismerősömnek pár éve 60.000 ft volt a biztosítás de neki 1 éves jogsija volt.

Nekem 5 éves a jogsim és idősebb is vagyok mint ő volt akkor.

2014. jún. 8. 09:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Te nem válthatsz novemberben. Pár éve hozták be, hogy most már a szerződéskötés napja az évfordulód.

Aki előtte vett autót, annak november 30. Neked meg az a nap, amikor megkötöd a biztosítást(nem november). És ha 25.000.-t ír, akkor annyi. Teljes évre.

2014. jún. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem pár hete lett meg a jogsi, 19 vagyok, és egy 96-os A4-et hajtok, 2800 ccm, és V6.

Így évente 97ezer forint.

2014. jún. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!