Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Miért nem jön az uj biztositás...

Miért nem jön az uj biztositásrol csekk?

Figyelt kérdés

neten kötöttem,kinyomtattam,elküldtem,küldtek mail,hogy megérkezett,dec 20-ig küldik a papirokat,csekket...

ahhoz képest semmi


2010. jan. 3. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Én bemennék a biztosítóba személyesen érdeklődni, ha nem jó megkötni rendesen. Jártam már úgy, hogy 1,5 hónapot jártam biztosítás nélkül, nem direkt, a kereskedés ahol vettem az autót rosszul kötötte meg. Ha taliztam volna egy rendőrrel c.mi lett volna.
2010. jan. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Én is majdnem így jártam, meg is kérdeztem őket, mondták mindjárt küldik, stb.

Dec.31-én kaptam meg a csekket, jan. 01-es határidővel.

Azt hiszem van egy hónap türelmi idő, de akkor is szemetek.

2010. jan. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is váltottam biztosítót, nem kaptam még csekket, de e-mail-en küldtek egy ajánlati igazolót, mivel a csekket lehet hogy csak január végén kapom meg. Ezt az igazolást kellett kinyomtatnom és ha a rendőr megállít ezzel tudom igazolni, hogy van érvényes biztosításom csak még nem küldték el.
2010. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ma reggel csak megjött...

január 1 a határidő a befizetésre...

viccesek...

2010. jan. 4. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!