Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha megvan a jogsim kocsira és...

Lacesz20 kérdése:

Ha megvan a jogsim kocsira és levizsgázok motorra az úgynevezett B125ös vizsgát teszek kezdő jogosítványok lessz vagy már beleszámít az autóval szerzet tapaszalatok idelye is?

Figyelt kérdés

2014. jún. 26. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kezdő lesz (csak így parasztosan egy esszel), még ha a legtöbb zsaru nem is foglalkozik vele.

Lesz egy szép kezdő A1-es jogsid, mert B125 sincs.


Az autóval szerzeTT tapasztalatok ideJe nem számít bele!


Nem, nem az első nemzetközi kategória megszerzésétől számítják, még akkor se, ha ezt sokan így tudják.

:D

2014. jún. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Amit te szeretnél az az A1 kiegészítő jogsi a B mellé amivel már nagyobb járgyánt lehet vezeti mint az 50ccm.Ez hamar megvan kb 30-40 ezer ft-ból meg van és szerintem csak az eü vizsgát kell kihagynod.

Ami tapasztalat számít,nem árt ha forgalomba tudsz vezetni ,Én korlátlanom kevesebbe volt mert tudtam is vezetni és évek óta megvolt a jogsim és használtam is azaz az első óra után mert adták is a vizsgaidőpontot.

2014. jún. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget...:)
2014. jún. 27. 09:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Más kérdés, ne a papírformát nézd, ahnem ahogy Te érzed, hogy mikor állsz készen a dolgokra.
2014. jún. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!