Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » A mostani új jogosítványok...

A mostani új jogosítványok menny idő alatt érkeznek meg? Mert régen nekem 1 hét volt de ez közel 4 év volt aztán az előző jogsimat 1 éve raktam le azt 1 hónapra küldték ki és most változtattak és ez most mennyi lesz? ( Vidéki vagyok)

Figyelt kérdés

2013. dec. 4. 00:44
 1/5 anonim ***** válasza:

-ezt minden héten legalább 2 x megkérdezik,

-de mi nem tudjuk megmondani neked se,hogy hány nap múlva érkezik,

-türelem,és meglesz,

-még mindenki megkapta,

2013. dec. 4. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"és most változtattak"


Mesélj, mit változtattak? Ez engem is érdekel!

2013. dec. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Másabb lett kicsivel a kinézete. maga az adatok elrendezése
2013. dec. 4. 15:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Az még nem indok arra, hogy később érkezzen! Amúgy ugyanúgy az ANY Biztonsági (Volt Állami) nyomda készíti mint a régit.
2013. dec. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó csak régen 4 éve az első jogsim 5 munka nap alatt jött meg. a második egy éve raktam az volt 3 hét majdnem, most meg akkor 1 hónap? mi lesz 5 év múlva? hónapokat fog várni az ember? kicsit felbasz
2013. dec. 6. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!