Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha angliai jogsim van és...

Ha angliai jogsim van és hazajönnék, akkor a magyar jogsimba is megkapom az A kategóriát?

Figyelt kérdés
Magyarba leraktam a B-t, de kint élek egy ideje, amikor megkaptam az angol jogsit ahhoz jár alapból az A kategória. Érdekel ha hazajövök akkor itthon is jóváírják-e. Vagy milyen feltétele van. Köszi, üdv.
2014. aug. 21. 22:19
 1/4 dev dam ***** válasza:
Ha hosszu távra jösz haza akkor bekell cserélni magyar jogsira sajnos .
2014. aug. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom, a kérdés az, hogy a magyar jogsimon is rajta lesz-e, hogy vezethetek A kategóriát, azaz motort.
2014. aug. 22. 02:29
 3/4 anonim válasza:

Ennek nemrég jártam utána és sajnos az a helyzet, hogy Magyar nyilvántartási adataid alapján adják ki a magyar jogsidat, az angolt nem veszik figyelembe, csak megsemmisítik.


Tehát a válasz nem.


Egyébként Angliában ha van B jogsid, azzal nem vezethetsz segédmotort se.

Csak a magyar jogsi honosításában van náluk ez a "baki" hogy megadják a full kategóriát.

Nem tudom, mi tévesztheti meg őket, talán a segédmotor szimbólum :)

2016. ápr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen ezt én sem értem. Köszi a választ, egyébként azóta már itthon leraktam a korlátlant, úgyhogy probléma megoldva :)
2016. ápr. 27. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!