Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Elköltözöm hamarosan, a...

-Jani- kérdése:

Elköltözöm hamarosan, a lakcímkártya módosítva lesz. A forgalmit (törzskönyvet? ) muszáj átírni? Mármint az eddigi otthonomra (szüleim lakása) van bejegyezve. Ebben az ingatlanban csak télen élnek szüleim, a lakásnak az ügyeit továbbra is én intézem.

Figyelt kérdés
Vagy olyat lehet, hogy a mostani címem ideiglenesként kerül bejegyzésre, így maradhat minden ezen a címen? (Ua városban maradok...)

2014. aug. 22. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak akkor lenne érdemes átiratni a forgalmit, ha kedvezőbb lenne az adózás, vagy másképp nem kapnál parkolókártyát. Egyébként szerintem senki se foglalkozik vele, de ha nagyon akarod, akkor jelentkezz be tartózkodási helyre, és akkor biztosan nem kell átírni a forgalmit!


A törzskönyvben meg nincs lakcím!

2014. aug. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm Harkonnen!


Maradok ua városban, tehát semmi egyéb változás nem lenne, nincs szükségem parkolási engedélyre sem (a teljesítményadó egyébként is egységes mindenhol tudtommal, az csak az autó adataitól függ). Ezek szerint lehet olyat (ha már a lakcímkártya cserére kerül mindenképpen), hogy ideiglenesnek ua városban adok meg egy címet(ami a jelenlegi címem)? Abban nem voltam biztos h a törzskönyvben van-e cím (ezért tettem zárójelbe). (További csavar az ügyben, hogy édesapám és az én nevem teljesen megegyezik, Ő marad az eredeti címen...)

2014. aug. 23. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!