Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Forgalmit, hogy lehet átírni?

ZolasZ kérdése:

Forgalmit, hogy lehet átírni?

Figyelt kérdés
Motor kategóriaváltásról lenne szó.Jelenleg 50ccm-es motorom van és szeretnék átülni egy nagyobb motorra.A jogosítványt már elkezdtem ami A2.Ez ugye teljesítményben határozza meg, hogy milyen motorom lehet, tehát 35 kW-ig enged. A motorszerelő azt mondta, hogy válasszam a Suzuki SV 650-et, ami sikerült is.Gyárilag fojtottak, 27 kW teljesítménnyel bír, de kilehet venni belőle úgy 53 kW. Na most én ki is néztem magamnak egyet, le is hozatom a hétvégén(2014.09.06-07.), csak ebben nincs fojtás, és a forgalmiba is 53 kW van írva.Hogyan tudnám megoldani, hogy törvényesen is vezetni tudjam? Vagy legalább igazoltatáskor ne legyen gond.Elkél most a segítség, megköszönném a normális válaszokat!:)

2014. szept. 1. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Márkaszervízben kérdezd meg, lehet hogy tudnak bele neked hivatalosan fojtást tenni.
2014. szept. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Tegyük fel elviszem a márkakereskedésbe és ott azt mondják mégsem tudnak fojtást beletenni. Akkor mit tegyek? Ha mondjuk mindenáron akarom azt a motort.
2014. szept. 2. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor félreteszed a motort pár évre, aztán ha meglesz az A korlátlan akkor vezetheted legálisan.


Vagy a megfelelő összeggel / rokoni kapcsolattal megsegíted a fojtás betételét.

2014. szept. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, gondolkoztam azon is, hogy lehet félre kell tennem 2 évre.:( Tehát választhatok: fojtás, vagy 2 év pihenés.
2014. szept. 2. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!