Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » 1995ös Golf3-as megér ennyit?

1995ös Golf3-as megér ennyit?

Figyelt kérdés

230-ér vettem egy 1995-ös Golf3-as (1.4 benzin) kocsit külföldi papírokkal és az apróbb javításokért még 36 ezret adtam.


Így most hibátlan és gyönyörű állapotban van 266-ért.


Harmadik személy intézi a papírozást és azt mondta holnapra kész. 190+biztosítás.


Ennyiért korrekt vagy túlárazott?

230+36+190+biztosítás.

(első kocsi)



2014. szept. 9. 09:37
 1/8 anonim válasza:
Ha megnézed ennyiért összesen itthon is kaptál volna. Sőt jobbat. De tény a külföldről behozott autók ezen belül a vw-k jobb állapotban vannak mint az itthoniak.
2014. szept. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen ennyiért itthon is kapok, de amiket néztem azok elég leharcolt állapotban voltak. Legalábbis ehez a Golf-hoz képest. Ez tényleg úgy néz ki, mint a gyári és a hangja is gyönyörű :)
2014. szept. 9. 09:58
 3/8 anonim válasza:
Na az akkor jó.:) Nekem is volt pár 3-as golf szóval ha vigyázol rá akkor hű társad lesz sokáig még.
2014. szept. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Egyik ismerősömnek is ilyen van, nincs rá sok panasza!
2014. szept. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez a külföldről vegyünk kocsit dolog is már a nem járható út lassan!

Külföldről is jön a sok lefingott sz*r!

Az osztrákokról meg ne is beszéljünk, ott valamiért minden autó rohad!

Egyébként ennyiért, ha tényleg ennyiben megállt akkor kivételes vétel! ;)

2014. nov. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem egy erő gép, de szépen megy. Igaz kis távokat megyek többnyire, de kicsit zavar a teljesítmény mellé a 7,5 literes fogyasztás :P


Maga a kocsi ennyiben megállt és használható, de tavasszal egy fék, kuplung csere azért ráfér.

Meg a műszer fal vacakolt (néha nem mutatott semmit), de ez talán orvosolva lett.

2014. dec. 1. 16:04
 7/8 A kérdező kommentje:

Amúgy gyönyörű állapotban van. Valóságban is olyan szép, mint a képen 1-2 karctól eltekintve


[link]

2014. dec. 1. 16:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Tényleg szép,egyébként nekem is ugyanilyen 1.4 és piros 3-asom van, csak leültetve+ alufelni+ teljes GTI kinézet! Ha később kitapasztalod azért lehet vele "sportosabban" menni. 1 dolgot nem szeret, ha túlpörgeted!

kb. 4000 körül/elfogy az ereje, de inkább olyan 2800 körül kell váltani, hogy mindig nyomatékos,lendületes legyen a gyorsulás! Nekem is 7,5-8L az átlag,de nyaraláskor 6,5-et is mértem 90-100-as tempóval!


Üdv. és balesetmentest!

2014. dec. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!