Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha a Központi Okmányirodánál...

Ha a Központi Okmányirodánál akarom felvenni az elkészült jogsimat és méltányosságit kérek gyorsított eljárásra, mennyi időn belül kapom meg a választ a kérésemre?

Figyelt kérdés

2014. szept. 23. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Arra a szövegre kíváncsi lennék mit írtál, szökőévente egyszer bólintanak rá a gyorsítottra, de ahhoz komoly érvelés kell.
2014. szept. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első jogsisként esélyed sincs, ha elveszett vagy ellopott iratot kell pótolni, akkor kaphatsz ideiglenes jogsit!

A legutóbbi jogsicserém megvolt 8 nap alatt, közben pedig vezettem a régi engedéllyel, nem véletlenül figyelmeztet a magyarorszag.hu a lejárat előtt egy hónappal...

2014. szept. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát, a pozitív gondolkodás meghozza a gyümölcsét. Én mondjuk úgy tudtam, indokolt esetben megadják - és igaz! :-) Már másnap küldték a mail-t hogy elfogadták a kérésem - még most is csak pillogok, de hajnali fél 6-os volt a dátumozás! :-) Minden elismerésem. Kedvező és ráadásul nagyon gyors volt a döntés. Akinek szüksége van segítségre, írja csak meg a kérelmét! (Lehet, az egyetlen Okmányiroda az országban, ahol nem úgy bánnak az emberrel, mint a kutyával. Más esetben gyomorideggel indulok hozzájuk - szinte soha nem úsztam meg eddig a lekezelő stílusuk nélkül. De ez a Központi Okmányiroda most kivívta az elismerésem. Nem csak a döntés miatt, de hogy már másnap hajnalban értesítettek is.)
2014. szept. 26. 09:21
 4/4 A kérdező kommentje:
És még egy adalék (csak a pozitivizmus jegyében...); nem elég, hogy szerdán elmentem a vidéki okmányirodába, aznap megírtam a kérelmemet és csütörtökön hajnalban értesítettek, hogy oké, elfogadták, DE! Pénteken délelőtt megjött a hír, hogy át is vehetem azt a központi okmányirodában!!!! :-) :-) És lőn! :-) Szóval pénteken már kezemben volt a még meleg, meghosszabbított jogosítványom! :-)
2014. okt. 2. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!