Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Angliai autó biztosítás:...

Angliai autó biztosítás: Hogyan jönnek ki ezek az árak?

Figyelt kérdés
Kint élek és autót szeretnék venni. 10 éve van jogsim, kb 7-8 éves Ford vagy Vauxhall -t szeretnék venni. 29 éves vagyok. Az a baj hogy futárkodnék is vele. Ilyenkor nagyon ajánlott a business biztosítást megkötni, vagy elég az SDP? Nappali éjszakai parkolásban lehet hazudni? Az a baj éves díjra 1400 körüli font jön ki és szeretném legalább 1000 font környékére leszorítani. Ha valaki tudja a trükkjét kérem segítsen. Köszi.

#biztosítás #Anglia #anglia biztosítás
2014. okt. 3. 00:44
1 2
 1/11 Beviz Elek ***** válasza:

Otthoni bónusz? Át lehet vinni, azzal nyersz egy kicsit!


Én a hajós trükköt alkalmazom.

2014. okt. 3. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Itthon sajnos csak 1 évig volt biztosításom, a többi 8-9 évben anyám volt az üzembentartó... :S

Mi ez a hajós trükk? :)

2014. okt. 5. 17:34
 3/11 Beviz Elek ***** válasza:

Kimész magyar rendszámmal, 6 hónapig lehetsz a szigeten vele. Mielőtt lejárna a 6 hónap átkompozol a franciákhoz, majd vissza.


Nem szabályos mert 6 hónapot otthon kellene legyél, de a tapasztalatok alapján nem szólnak!

2014. okt. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Huh, bocs de ennyit nem ér az egész. :) Isten őrizz hogy magyar rendszámmal furikázzak.

Kicsit játszottam még a biztosítok oldalán és talán letudom vinni 750-800Ł -ra a biztosítást, ami már elfogadható szint.

2014. okt. 8. 00:55
 5/11 anonim válasza:
Parkolásban is lehet hazudni, és a foglalkozás leírásában is, kísérletezz. Nevetséges egy kamu ország, simán hazudj. Nehogymár business biztosítást köss, kivéve persze a szállított cuccot is biztosíttatni akarod, de akkor meg attól tartok tejelned kell. Autó megvétele után tudsz futárkodni, nem? Na, akkor mikor kötötted, még nem volt meló, tehát nem kellett business biztosítás sem, különösen mert saját autóval nyomod.
2014. okt. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen,mások is mondták már hogy hazudjak,csak féltem hogy esetleg ellenőrzik a parkoló autókat vagy ilyesmi. Ez a business biztosítás nem teljesen világos. Ha pl kaja futárkodok akkor business-t kell kötnöm?
2014. okt. 16. 13:24
 7/11 anonim válasza:
Nem kell, de ha szarrá megy, azért nem fizet a biztosító. Egyábként szokott benne lenni kis extráért olyan hogy autóban hagyott személyes tárgyak / vagyon fedezet, de ha sima futár vagy, nem lehet benne sok, hacsak persze nem mikorbusszal szállítasz két raklapnyi orosz kaviárt.
2014. okt. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Feladom. 2-3 hete kínlódok az ajánlat összehasonlító oldalakon. Kb 60-80 autót létező minden opcióval lefuttattam, szerintem 200+ kalkuláció felett járok, de 1400-1500Ł alá nem megy le a biztosításom ha havi fizetést választok. Egyben 900-1000Ł lenne de ennyit nem fizetek ki.


Az bosszant hogy minden ismerősöm csodálkozik mert mindenkinek 600-700Ł úgy hogy havonta fizeti, sokuk ugyanúgy pár hónapja jött ki Angliába. Nem értem ezt az egészet és egyenlőre emiatt nem tudok kocsit venni. :)

2014. okt. 18. 00:35
 9/11 anonim válasza:

Friss jogsi, esetleg törtél, vagy mi van? Mellesleg ne hülyéskedj, fizesd ki egyben a 900-at, jobban jársz és nincs direct debit baromság sem.


A 900 tipikus, ennyibe kerül a putrisziget. Bár van olyan brit haverom aki valami 400-at fizet évente, "csak hétvégi" vergődésre használja (ami nem igaz, mert dolgozni is jár vele, bár igaz hogy abba az autóba én például nem férek be).

2014. okt. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
10 éves jogsit írtál, tehát nem friss, töröljük a feltevést.
2014. okt. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!