Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mi a KGFB kötés menete használ...

Mi a KGFB kötés menete használt motor vásárlásakor?

Figyelt kérdés

Motort szeretnék venni. Mikortól kell biztosításomnak lennie illetve van-e határidő a megkötésre? Vagy hogy is van ez?

Szeretném, ha megmondaná valaki akinek már volt ilyen procedúrája mert még nem vagyok benne jártas. Előre is köszönöm a válaszokat.


2014. nov. 9. 14:47
 1/1 anonim ***** válasza:

A KGFB megkötésére nincs haladék, egyrészt megszűnik az eladó biztosítása az adásvételi megkötésével és a hazaútra már neked kell egy új. Másrészt minden biztosítás nélküli napra fedezetlenségi díjat számol fel a biztosító, és az pár nap alatt elérheti egy negyedév díját!

Én vagy interneten szoktam megkötni, vagy ha biztos a bolt, akkor előre kötök az ügynökömmel egy biankó biztosítást.

2014. nov. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!