Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Honnan lehet elhagyott adásvét...

Kmnff kérdése:

Honnan lehet elhagyott adásvételi szerződést pótolni?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy eladtam egy személyautót 4 hónapja aminek szüneteltetve volt a kötelező felelősségbiztosítása! A kereskedő adott nekem egy példányt az adásvételi szerződésből de nála állítólag nem maradt egy se amit le tudnék fénymásolni, amit ideadott azt elhagytam így nem tudom lemondani a biztosítás! Mi ilyenkor a teendő?

2014. nov. 12. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
A vevői példányról kérsz egy másolatot. Az okmányirodából megpróbálsz igazolást kérni, hogy már nincs a neveden az autó. A biztosítóval ismét felveszed a kapcsolatot és közlöd a problémádat, megkérdezed, hogy milyen bizonyítási módot fogadnak még el. Ennyi jutott eszembe, amit megpróbálhatsz.
2014. nov. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! A közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatalának írtam egy kérelmet remélem onnan küldenek egy másolatot!
2014. nov. 13. 08:03
 3/3 anonim ***** válasza:
de ha a vevő nem jelentette le akkor nincsen nyoma sehol!
2014. nov. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!