Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Segédmotor díjnemfizetéssel...

Segédmotor díjnemfizetéssel megszűnt biztosítását hogy kössem újra?

Figyelt kérdés

A családban lévő babettán díjnemfizetéssel megszűnt a biztosítás és egy magas össszeget kée fizetnem az elmaradt napok miatt, ezt hogy tudom kikerülni?

lehurrogást nemkérek!



2014. nov. 26. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Elkerülni sehogy, ez törvényben van szabályozva.
2014. nov. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
autónál is meglehet oldani, üzembentartó bejegyzéssel. nehogy már egy 50esnél ne lehessen
2014. nov. 26. 21:30
 3/13 anonim ***** válasza:
26%

No és van a Babettához forgalmi, amibe bejegyezzék az üzembentartót? Nincs.

Nem tudod kikerülni. Vagyis csak több bűncselekmény elkövetése árán, ezért nem fogom elmondani, hogy ne váljak felbujtóvá.

Ki kellett volna fizetni azt az évi 5000 Ft-ot még akkor is, ha éppen nem használtátok.

2014. nov. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
befizettem vágod? csak a clb nem adta hozzá baleseti adót és 300forint miatt értesítés nélkül felbontották a szerződést.
2014. nov. 26. 21:39
 5/13 anonim ***** válasza:
26%
És ha meg lehetne oldani üzembetartóival, akkor életed végéig üzembetartóként akarsz közlekedni? Ahogy telik az idő csak magasabb lesz a pótdíj.
2014. nov. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
teljesen mindegy h most apám nevén vagy vagy az unokatesómén, lényegtelen
2014. nov. 26. 21:43
 7/13 anonim ***** válasza:

Gondoltam szólok, hogy a segédmotoros kerékpárokra nem vonatkozik a fedezetlenségi díj! Bemész az első szimpatikus biztosítóhoz, és kötsz egy biztosítást, minden cécó nélkül!

Ennyi.

2014. nov. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez tuti? mert ha igen akkor végre kaptam valami pozitív választ
2014. nov. 26. 22:00
 9/13 A kérdező kommentje:
most néztem a mabisz oldalán. és segédmotorra tényleg nincs fedezetlenségi díj. az utolsónak köszönöm a többieknek pedig érdemes informálódni hozzám hasonlóan
2014. nov. 26. 22:30
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem egy ügyfél a múlt héten hozta a több százezres csekket, hogy a biztosító kiszámlázta neki az elmaradt díjakat smkp-ra. teljesen jogosan...
2014. nov. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!