Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ki fizeti a kárt baleset...

Ki fizeti a kárt baleset esetén, ha a gépkocsi/kgfb tulaja nem az aki vezette a járművet?

Figyelt kérdés

Személyi sérülés nem történt,csak koccantam az elöttem haladó gépkocsival,azt tudom hogy mindig az a hibás aki hátul volt!De itt csak arra lennék kiváncsi, hogy én vezettem a gépkocsit de a biztositás és a kocsi is egy cég nevén van ezek az adatok lettek ráírva a betétlapra valamint hogy én vezettem!

Kinek kell fizetnie a gépkocsi tulajának biztosítója vagy aki vezetett?

Sürgös lenne köszönöm a segítségeket



2015. febr. 10. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
A cégé fog fizetni, de rádterhelnehetnek büntit mert kárt okoztál a cégnek (csökkent a bónuszuk)
2015. febr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a gépjármű üzembentartójának biztosítója fizeti a kárt.

és igen, a cég minden egyéb költséget behajthat rajtad...

2015. febr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem ,köszönöm a segítséget. Azt esetleg tudja valaki hogy feltüntetik az adataimat a kártörténeti igazoláson?
2015. febr. 11. 05:36
 4/5 anonim ***** válasza:
A cégautókra amit a dolgozók vezetnek olyan biztosítást kötnek, ami a dolgozót mentesíti a fizetés alól. Ez a normális.
2015. febr. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"A cégautókra amit a dolgozók vezetnek olyan biztosítást kötnek, ami a dolgozót mentesíti a fizetés alól. Ez a normális."

na ez pont az ellentéte szerintem annak ami van. nem véletlen van egyre több cégnél "car policy" és a biztosítók is kedvezményt adnak, ha a cég rendelkezik ilyennel.


a kártörténetben nem jelenik meg az adatod. (semmi köze nem lesz ahhoz, ha saját autót veszel és azt vezeted)

2015. febr. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!