Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Volt már valaki az "új rendsze...

Volt már valaki az "új rendszerű" kreszvizsgán? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nemsoká nekem is eljön a vizsgaidőpontom napja, kíváncsi vagyok, sőt tartok is az új rendszertől.. nehezebb volt? Fel lehet rá rendesen készülni? Nyugtassatok meg légyszi :D
2015. febr. 25. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 2012-ben voltam. Azóta változott? Milyen az új rendszer?
2015. febr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tanuld meg a Kreszt, a tankönyvben leírtakat, és nem lehet gond.

Mindössze annyi változott, hogy az 1100-as kérdés-adatbázist lecserélték 11000-re a vizsga rendszer maradt ugyanolyan, 75 az elérhető 75 pontszám, és nagy a tűréshatár, 10 hibapont - arányában ez nem kevés.


Az 1100 kérdésből álló adatbankot rövid idő alatt be lehetett magolni, úgy hogy a tanuló nem is foglalkozott a miértekkel, nem tanulta a Kresz-t, bebiflázta a helyes válaszokat, a miértekkel nem foglalkozott - természetesen nem mindenki, de túl sokan "tanultak" így.

11ezer kérdést nem lehet bemagolni, de ha a vizsgázó a szabályokat megtanulta, nem nehéz a mostani vizsga sem. Az eltelt másfél hónapban sokan tettek sikeres vizsgát, akinek nem sikerült kizárólag csak magát okolhatja, egyszerű, számítógépes teszt-kitöltés a vizsga.

Az elsősegély vizsga sokszor nehezebb, mint a Kresz, elméleti, a forgalmi vizsga pedig az, ahol egyetlen hibával meg lehet bukni.

2015. febr. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elsősorban olyan válaszra voltam/vagyok kíváncsi, aki valóban 2015.január 13 óta volt vizsgázni, szerintem neki van értékelhető véleménye, valós tapasztalata, de köszönöm a hozzászólást.
2015. febr. 27. 13:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Aki 15ben vizsgázott, nem tud mihez viszonyítani (ha csak nem bukott meg) ergo teljesen úgy fog válaszolni, mint egy '14ben vizsgázott...
2015. márc. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én most most voltam szerdán. A könyvet egyszer olvatam el a teszteket pedig SZAKOE.hu oldalon csináltam. 75-ből 74 pontot értem el. Szóval nyomassátok a Szakoe.hu oldalon található teszteket mert ugyan azok a kérdések lesznek vizsgán is. Én már másodszor teszem le a kresz vizsgát, mert elévült és szerintem ez a mostani még könnyebb is :D A nyomorult köcsögök azt hiszik most valami nagyot alkottak róhadjanak meg :D Szóval nem kell félni.
2015. márc. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"A nyomorult köcsögök azt hiszik most valami nagyot alkottak róhadjanak meg" - miért is?
2015. márc. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mert ezek az uj kresz kérdések is mutatják hogy nem változik semmi csak rámondják. És ezeket a kérdések is belehet tanulni egy nap alatt. Én csináltam tesztet a kresztanulásotthon.hu-n is és arra inkább mondanám azt, hogy nem bemagolható. De én nem is bánom, hogy nem lett nehezebb, mert én úgy vagyok vele, hogy az ember ugyis magának fogja megtanulni az egészet hamár egyedül lesz kint a forgalomba. A jogsi megszerzése csak az alapot adja meg.
2015. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#5 nagyjából ugyan ezt tudom mondani. Aki szakoe-t csinál, annak menni fog, elsőre meglett nekem is 75/74
2015. márc. 9. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!