Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Nyiregyházi lakos vagyok,...

Nyiregyházi lakos vagyok, jelenleg Ukrajnában tartózkodok. A teljesítményadót a Kisvárdai okmányirodában befizethetem-e, vagy csak Nyiregyen tudom azt befizetni?

Figyelt kérdés

csekk a nyiregyházi lakcimemre nem érkezett.

Azért érdekelne , hogy Kisvárdán is befizethetem-e, mert akkor nem utazok fel Nyiregyre.



2015. márc. 21. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Te még életedben nem fizettél be csekket? :O

Nem Okmányirodába kell vele menni, hanem az ország tetszőleges Postahivatalába...máshol nem is lehet csekket befizetni, csak postán, Okmányirodában kiröhögtek volna vele...

2015. márc. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, kihagytam a nem szót. Ha nem kaptál csekket, akkor se Okmányirodába, hanem az önkormányzathoz kell fordulni, mivel ez az ő hatáskörük. Írsz egy érdeklődő e-mail-t a Nyíregyháza önkorijának, hogy mi van a csekkeddel, nem kaptál, nézzenek utána, ennyi.
2015. márc. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha idén január 1.-e után vásároltad a járművet, akkor majd csak jövőre kapod a csekket, idén nem kell fizetned.

Mellesleg nekem is csak a múlt héten jött a csekk...

2015. márc. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!