Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mivel kell igazolni a kötelező...

Mivel kell igazolni a kötelező felelősség biztosítást eredetiségvizsgálaton?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy használt autót, kedden vinném eredet vizsgára, de nem kötöttem rá még kötelezőt. Úgy terveztem, hogy hétfőn itt helyben megkötöm, de itt nagyon drága lenne, online fele árban van. Ezzel az a problémám, hogy erről milyen igazolást kapok, amit elfogadnak eredet vizsgán?


Köszönöm



2015. máj. 10. 12:13
 1/3 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Kösd meg minél hamarabb, a fedezetlen napokat elég drágán számolják (kb 300ft/nap).


Netrisk.hu vagy biztositas.hu, ott a értelemszerűen kitöltöd. A végén elküldenek egy ajánlatot amit aláírva visszaküldesz. Azzal azt hiszem már lehet is vinni.

2015. máj. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
42%
Eredetvizsgára nem kell kgfb igazolás, csak az átíráshoz, elég a netriskes ajánlat.
2015. máj. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meg is kötöttem online a biztosítást, beküldtem az alkuszi megbízást és az adásvételit. A műhelyben ahol voltam, ott azt mondták kell a biztosítás megléte.
2015. máj. 10. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!