Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ausztriába elég az autó...

Ausztriába elég az autó forgalmija és magyar jogsi vagy nemzetközi jogsi kell? Határ (ország) átlépésnek számít, ha hitellel terhelt autóval megyek ki?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 14:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Tehát egy másik, szomszédos országba kivihetem-e az autót, ha üzembentartója vagyok?
2010. febr. 26. 14:21
 2/8 anonim ***** válasza:
Én kamionoztam nemzetközibe (asszony mondja, hogy régen volt nemzetközi jogsi), de én nem tudom milyen a nemzetközi jogsi :D Minden gond nélkül mehetsz akárhol, bárhol :)
2010. febr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elég a forgalmi és a plasztik jogsi.
2010. febr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Az én férjemnek nem plasztik jogsija van, külföldi, és sokszor igazoltatják Magyarországon, de még soha senki nem tette szóvá a régi típusú jogosítványát.
2010. febr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
euba, nemzetközi? grt
2010. márc. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

09:21-nek!

Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna!

Jutalmad egy negatív! Amint látom, abban úgyis bővelkedsz! ;-)

2010. márc. 26. 12:12
 7/8 anonim válasza:
olyan hülye vagy mint a segg és még büszke is vagy rá itt vered magad azt se tudod miről beszélsz keresni lusta vagy b@zmeg de a szád akkora mint a brandernburgi kapu (88!) dugd föl magadnak a nemzetközi jogsidat több hasznát látod
2010. márc. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Profi módon írsz önjellemzést E/2-ben (ha egyáltalán tudod, mi az)! Szánalmas vagy! A stílus maga az ember, tehát eléggé leminősítetted magad nemcsak én, hanem mások előtt is.


Egyébként: ha olyan okos vagy, tudnád, hogy az EU nem EGY NEMZET, hanem nemzetek gazdasági érdekközössége, uniója. Így tehát nem evidens, hogy minden téren azonos legyen minden szabályzás. Napjainkban is sok terület "EU-s jogharmonizáció alatt van". De ezt úgyis hiába írom neked, mert amint látom, csak a káromkodáshoz értesz, de ahhoz profi módon.

2010. márc. 30. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!