Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Melyik biztosítónál érdemes...

Melyik biztosítónál érdemes casco biztosítást kötni személy gépkocsira?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy mik a tapasztalatok. Melyik az a társaság amely fizet és melyik ahol tutira nem érdemes biztosítást kötni mert mindenbe beleköt hogy ne kelljen fizetnie. Én elsősorban a lopás kár miatt szeretnék újszerű autóra casco-t kötni. Köszönöm előre a tapasztalatokat, véleményeket, tanácsokat!
2015. aug. 5. 08:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
egyiknél sem-a fizetnikell, nem fízet 1-ik sem!
2015. aug. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor senki nem kötne Casco biztosítást először is... A másik, hogy igen is szoktak fizetni csak engem az érdekel hogy melyiknél éri meg inkább a drágább Casco díjat fizetni... Például néztem, hogy a Casco biztosítási díjak közül az Astra a legolcsóbb...
2015. aug. 5. 08:55
 3/11 anonim ***** válasza:

mennyi idős kocsi?

milyen típusú?

milyen védelmi felszereltséggel rendelkezik?

mennyi a mostani értéke?

2015. aug. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

KIA Picanto LX Cool kiadás, 2014-es.

Gyári biztonságtechnika van benne; kormányzár és gyári indításgátló. Ezen felül nincs benne plusz védelem. Mostani értékét sajnos nem tudom megbecsülni.

2015. aug. 5. 10:06
 5/11 anonim ***** válasza:
Kérdező: Kívánom tapasztald meg, mint Én is +tapasztaltam! Azt hiszed baromságot írtam. Azért mert 54% a hozzá szólásom akkor már kamuzok, csak az időmet töltöm itt... Szeretném olvasni: 54% igazad volt!
2015. aug. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy így jártál. Mi történt ? Mire hivatkozott a biztosító?
2015. aug. 5. 11:02
 7/11 anonim ***** válasza:

tőlem akár lehet valaki 2%-os is, ha tényleg jó választ ad a kérdésemre.


A kocsi ára 2,2M körül lehet (998ccm?)

A legtöbb casco 3 évig nem avultat. Totálkár esetére ajánlom a GAP-et. Egyébként Aegon, Union, MKB jó választás lehet.

2015. aug. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7- mi alapján döntesz?"jó a válasz!" neked is csak azt tudom-járj úgy és akkor fogysz hinni 1/2 barátodnak!


Kérdező! Hosszú leírnom. Ügyvédjük az legjobban fizet emberek-van miből! AZ ügyvédem azt mondta: 100 ezerért sokan nem pereskednek! Igaza van. nme pereskedtem, belefáradtam, de tanultam! Nagyon sokat! Ezért multi a HUNGARIA Zrt!

2015. aug. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Biztosítással kapcsolatos kérdést itt nem teszek fel, mert nincs olyan személy itt, aki jobban tudná a választ.


de az a kár engem is érdekel...

2015. aug. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Elfogadom... de nem gondoltam volna hogy ennyire béna válaszokat fogok kapni...
2015. aug. 5. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!