Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha használt gépjárműt veszek,...

Ha használt gépjárműt veszek, milyen papír költségeim lesznek?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy van az átíratás meg az eredetiségvizsga, de a biztosítónak mikor és mennyit kell fizetni?


Már azonnal a szerződés megkötésekor kell fizetnem az 1. negyedévet vagy a negyedév végén?


Illetve ami még kérdés, hogy a gépjárműadót mikor kell fizetnem a gépjármű megvásárlása után?



2015. aug. 30. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
A biztosítást előre kell fizetni. Az adót meg a következő évtől márciusban és szeptemberben.
2015. aug. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

15 napon belül mindent


[link]


biztosítás, csak példa bárhol köthetsz

[link]


gépjárműadó

[link]

2015. aug. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És pontosan az eredetiség vizsga valamint az átírás az mennyibe kerül?
2015. aug. 30. 21:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerinted ezt honnan tudjuk.??? Nem tudjuk milyen autó, hol laksz, hány éves vagy, milyen bónuszba tartozol.
2015. aug. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyan 30 és 400 ezer ft között lesz...
2015. aug. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Adót mindig az fizeti egész évre,aki adott év januárjában tulajdonosa volt az autónak, még akkor is ha eladta azt. Kötelezőt meg azonnal meg kell kötni amint megvan az adásvételi, különben napi büntetést kapsz,(ünnep miatt 2 nap csúszásért több mint egy 1000-est fizettem) fizetni, nem biztos, hogy azonnal kell. ha bankod egyben biztosító is, mint a K&H akkor egyből tudod, nekem nem, így kb 2 hét volt mire megjött a csekk, de a szerződés megkötésétől él a biztosításod.
2015. szept. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!