Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Kb mennyi idő után érkezik...

Kb mennyi idő után érkezik meg a jogosítványom?

Figyelt kérdés
Ma (csütörtök) reggel fél 8-kor kaptam meg az üzenetet, hogy "...kiállított vezetői engedélye a mai napon, az igényléskor megadott címre, illetve kormányablakba postázásra került." Ha jól értelmezem, akkor nem kell bemennem érte, mert házhoz hozza a postás. A kérdésem az lenne, hogy az üzenettől számítva kb mennyi időn belül érkezik meg és rögtön az én címemre küldték vagy előbb az okmányirodába? Csak bedobják a postaládába, vagy ajánlott levélként alá is kell írnom? Ha mondjuk nem vagyok itthon, mennyi ideig tudom átvenni a helyi kispostán?

2015. szept. 9. 16:39
 1/7 Beviz Elek ***** válasza:
Amikor megcsináltattad, a néni megkérdezte hogy "hova küldjük kisfiam?". Oda megy, amit akkor a néninek mondtál.
2015. szept. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem kérdezett semmit.. Elkérte a lakcímkártyám, személyim és a többi papírt, elküldött fényképet csináltatni, adott egy papírt, amin az van hogy "Átvétel módja: a megadott címen" (ebből gondolom, hogy postán küldik), aztán fizettem és ennyi..
2015. szept. 9. 17:05
 3/7 anonim ***** válasza:

2 hét, majd amikor letelt a 2 hét, akkor újra 2 hét. (:


Viccet félretéve:

21 munkanap áll rendelkezésükre, ami 4 hetet jelent, ennyi időn belül leszokták küldeni.

2015. szept. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: igen, tudom, de az enyém már úton van, tehát elkészült. Ma reggel adták fel postára.:)
2015. szept. 9. 18:05
 5/7 anonim válasza:
Nekem úgy van,hogy be kell mennem érte az okmányirodába ha megkaptam az smst amit már lassan 1 hónapja várok. Lehet neked os be kell menni és ott átvenni.
2015. szept. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A papíron úgy van, hogy Átvétel módja: a megadott címen. ebből gondolom azt, hogy házhoz küldik. Viszont az üzenetben az van, hogy a megadott címen, illetve az okmányirodában. Lehet csak én nem értem, de tényleg nem tiszta, hogy akkor most hová küldik..
2015. szept. 9. 19:13
 7/7 anonim válasza:
Édes istenem. :D Nyilván a címedre fogják küldeni ha nem kormányablakba kérted (erre csak emlékeznél, nem?). Azt, hogy nálatok mennyire tetűlassú a posta, mi nem tudhatjuk, de 3-4 napon belül maximum oda kéne érnie.
2015. szept. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!