Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Más autójával okoztam balesete...

Más autójával okoztam balesetet, ilyenkor mi fog tortenni biztosító szempontjabol?

Figyelt kérdés
A lenyeg gyorsan hogy kolcson kaptam egy autot irtunk papirt os es nem az a lenyeg ki hibajabol de meghuztam egy teherautot na m1 rendorsegi ugy lett belole es nekem elotte nem volt autom biztositas se de most vettem autot es kotottem biztositast es ez nem fog ra kihatni? Ez a tulak biztositasara gat ki? En 0 rol kezdem igy ahogy kell vagy ez mar egybol hatrany?

2015. okt. 10. 03:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha kölcsön kaptad a kocsit akkor eleve nem a te neveden fut

a biztosítása hanem azén aki a tulajdonos vagy üzemben tartó. Nem valószínü hogy ez kihatással lenne a te uj

biztosításodra, esetleg a tulaj akitöl kölcsön kérted a

kocsit kérhet töled jovátételt.

2015. okt. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a Te köteleződnek nincs hozzá köze.
2015. okt. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!