Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Koccanásom volt. Elismertem a...

Koccanásom volt. Elismertem a hibát, nem volt nagy kár. Betétlapokat kitöltöttük és békében táborunk a helyszínről . Ezek után a biztosítók rendezik egymás között a dolgokat és ennyi? Mik a következmények?

Figyelt kérdés

2015. nov. 23. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Egy kárfelmérő bácsi fel fog keresni és készít pár képet az autóról. Utána a biztosítók már tényleg intézik gymás közt.
2015. nov. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg lejjebb kerülsz a bónusz-malusz rendszerben és megnő a biztosítási díjad.
2015. nov. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Attol függ mekkora az okozott kár! Bizonyos érték határ alatt na meg ha elötte nem volt semmi hasonló károkozásod

akkor nem valószínü hogy változna a besorolásod!

Ugy tudom ha 100 ezret nem haladja meg a kár, akkor

különösebb herce- hurca nem lesz, a károsult le adja

a papirokat a biztositójánál, esetleg az ö kocsiját

megnézik és ennyi.

2015. nov. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Arra kell még figyelni, hogy lehet hogy te voltál a hibás, de ne legyen csaló a kár elszenvedője.

Nekem volt egy koccanásom, ami során a sértett úgy helyezkedett, hogy az eleve sérült elemét koccantsam meg. Láttam hogy sérült az elem ahol összekoccantunk, de a kocc után azt mondta hogy hibátlan volt. A rendőr és a kárt fényképező is már csak azt állapíthatta meg hogy ott egy olyan sérülés van amit én okoztam.

Az történhetett, hogy valaminek nekifordult és keresett egy balekot.

A kárfelvevően lehetett volna annyi kurázsi, hogy észrevegye az én autómban sokkal kisebb lett a sérülés, de lehet hogy kapott zsebbe egy tízezrest, még így is több mint százezret kapott az én biztosítómtól a sértett.

Sok ilyen csaló van. Az ügyesebbek elérik, hogy valaki nekik menjen.

2015. nov. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sárvédő feletti idom nyomódott be egy kicsit, ennyi. Enyémnek semmi. Köszi a válaszokat.
2015. nov. 23. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!