Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » CLB.hu-n igényelt kötelező...

CLB.hu-n igényelt kötelező alkuszi megbízásán kívül alá kell még valamit írnom és visszafaxolnom? (Többi Lent)

Figyelt kérdés
Megkaptam az alkuszi megbízást, aláírtam visszafaxoltam, utána megjött az ajánlat, ugye azon vannak különböző nyilatkozatok, azokat nekem alá kell írnom vagy sem? Én úgy gondolom hogy az alkuszi megbízással már meghatalmaztam öket tehát szerintem nem kell már faxolnom semmit, de nem vagyok benne biztos. Illetve ha esetleg valami nem stimmel, bónusz besorolás stb, akkor ugye értesítenek arról?

2016. jan. 31. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó látod. Ha meghatalmaztad őket, akkor dőlj hátra, és várj. Mindent időben megkapsz.
2016. jan. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi a választ.
2016. jan. 31. 21:49
 3/3 anonim válasza:
A CLB-t senkinek sem ajánlom, lassú és körülményes!
2016. okt. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!