Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Letörték a kocsim tükrét a...

Letörték a kocsim tükrét a távollétemben (szabályosan parkoltam, hagytam helyet is). Rendőrt nem hívtam, de lefényképeztem. Full CASCO-m van, mindenre kiterjed. Kifizetik az ilyesmit (párom szerint nem)?

Figyelt kérdés
Nagyobb értékű autóról van szó, a tükör majd 100e forint. Otthon majd átnézem a papírokat, de most szeretném tudni mire számíthatok. Rongálásra is van dd nem tudom hogyha nekimegy egy másik kocsi akkor az baleset? Vagy nem?
2016. febr. 12. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ne ragozd. Beballagsz a biztosítódhoz, és bejelented, hogy letörték a tükröd. Ne említsd, hogy készítettél fényképet, az maradjon vita esetére.

Nem kell túlspilázni, ha full cascod van, dolgozzon a biztosító. Hagyd az eseményeket, hadd történjenek, ahogy kell.

Azt említsd meg, hogy minden nap kell az autó, fontos a gyors csere.

Azt nem írtad, mikor történt.De mindegy is, kijön a lakásodra a szakértő, fényképez, kikérdez, aztán jön a pénz.

(kérdés, mennyi az önrészed) ha százezer, akkor bukta.

2016. febr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!