Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » MABISZ-tól kért már ki valaki...

MABISZ-tól kért már ki valaki káresemény felméréséről szóló iratot? Mi a módja? Megtehetik, hogy nem adják ki a rám vonatkozó adatokat?

Figyelt kérdés

Balesetet okoztam, az autómon nem volt érvényes kötelező. A hibámat elismerem, azt is tudom, hogy az okozott kárt nekem kel fizetnem, ezzel nincs bajom. Viszont a minap megkaptam a csekket a MABISZtól, és teljesen egyértelmű, hogy gusztustalanul le akarnak húzni. De persze csak egy összeg van a levélben és a fizetési határidő.

Szóval ezért kérdezem, hogy megismerhetem-e a kárfelvételi jegyzőkönyvet, valamint a vétlen autó szervizeléséről szóló részletes számlát.


Köszönöm a válaszokat!



#jegyzőkönyv #irat #MABISZ #kárfelvételi
2016. márc. 8. 00:47
 1/3 anonim ***** válasza:
megismerheted. bár nem hiszem, hogy van értelme...
2016. márc. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hiú reményeim nincsenek, de történetesen tartottam a kapcsolatot az érintett kocsi tulajdonosával, így tudom, hogy tényleg nem lett szinte semmi baja a kocsijának. Ezért aztán, ha a keletkezett iratok alapján kiderülne, hogy az én költségemen újítoták fel a kocsit, akkor tutira perelni fogok. Márpedig az összeg alapján erre gondolok.


Szóval valaki csinált már ilyet? Mik a tapasztalatok?

2016. márc. 8. 15:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérd ki, azt kiderül. Nyilván kiadják neked. A kötelezőt meg kösd meg.
2016. márc. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!