Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Elfelejtettem befizetni a...

Elfelejtettem befizetni a kötelezőt, ha most megteszem már késő?

Figyelt kérdés

2016. márc. 11. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ mikor volt a hatàridő. De ha időn tùl is, de mindenkèpp fizesd be, nehogy felmondjàk a biztosìtàsod.
2016. márc. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mihamarabb fizesd be! Legfeljebb rádvernek egykis késedelmi díjat. Ne várd meg amíg felmondják a biztosításod, mert akkor a nem biztosított napokra utólag NAP KB.700Ft-ot számolnak! Plusz újra meg kell kötnöd a kötelezőt ugyanazzal a társasággal. Ha biztosítás nélkül balesetezel, akkor meg zsebből kell perkálnod! Egyszóval Irány a posta! :-)
2016. márc. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha neked még a régi rendszerű, azaz január 1. indult az új évi biztid, akkor azt buktad. Március 1. éjfélig volt lehetőség befizetni. (ezt a rádió is szajkózta elég sokszor.)

Más esetben a kockázat viselés kezdetétől számítva 60 napon belül kell befizetni.

Minden esetre szerintem hívd fel a biztosítót, hátha lehet lépni valamit az ügyben.


(Ha buktad, akkor sajna buktad a bónuszt is, valamint fel szoktad rakni egy olyan kérdést is - a netrisken - hogy az szűnt-e meg biztosítása díj nemfizetés miatt. Ez sem kecsegtett sok jóval. :( )

2016. márc. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!