Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Elfelejtettem befizetni a...

Elfelejtettem befizetni a kötelezőmet. Lehetséges hogy semmilyen értesítést nem kaptam róla hogy bontották a szerződést?

Figyelt kérdés

Emailben és levélben is megírták Október végén, hogy November 22.-től indul a következő biztosítási évem, és hogy szíveskedjek befizetni. Ezt én nem tettem meg, mivel egy idióta vagyok és mindent elfelejtek.

Azóta semmit nem kaptam tőlük, se levelet se emailt.

Amint tudok intézkedek, de szerintetek mi történt?


Megszakadt a szerződésem és most jól behajtják majd a fedezetlenségi díjakat meg minden ami ezzel jár?

Vagy van valami tolerancia a befizetésekkel szemben és még rendben leszek ha most befizetem?

Én előbbire tippelek, gondolom jó sokba fog ez kerülni nekem :(


2013. dec. 14. 03:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs valamennyi türelmi idő a felmondás előtt? Régen mintha lett volna 30 nap...


Nem tudom mit és hány napra akarnak majd, de 1 hónap nem annyira vészes hacsak nem valami nagyon erős autóról van szó. Jobb mint 2-3-4-5... hónap után ráébredni. :)

2013. dec. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jó lenne ha lenne türelmi idő, de sajnos nem tudom hogy van ez, első autóm, és ez a második év, szóval még nincs tapasztalatom ezzel.

Nem túl nagy szám az autó, csak egy régi Colt. Mondjuk szerintem irreálisan drága a biztosítás és váltani sem tudok mert elindult a következő év... :(

2013. dec. 14. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!