Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Jogosítványra milyen igazolván...

Jogosítványra milyen igazolványkép kerül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ha minden jól megy hamarosan csináltatom az első jogosítványomat, azt szeretném megkérdezni, hogy milyen igazolványkép fog erre rákerülni? Az okmányirodában helyben lefotóznak az igényléskor? Korábban (szeptemberben) kellett egyetemi diákigazolvány miatt NEK adatlapot csináltatnom, amihez készítettek rólam képet is. Lehetséges, hogy az egységes rendszer miatt látják ezt a korábbi képet és automatikusan ezt fogják rárakni az okmányra? (Őszintén szólva csak azért érdekel a dolog, mert a korábbi kép baromi rosszul sikerült rólam és nem szeretném még egy igazolványomon azt viszontlátni.)


Köszi előre is a válaszokat!



2016. márc. 12. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:

nem, csinálnak az okmányirodában fotót.

ja és ne aggódj, ezek a képek kb mindenkiről borzalmasak. fekete-fehér , ráközelített kép az arcra. szerintem ez senkinek nem előnyös. de nem is az a lényeg !! nekem 3 éve van meg a jogsim. nem mutogatom a képet, max ha rendőr kérné.

baleset mentes vezetést!

2016. márc. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy én visszaemlékszem, az okmányirodában megkérdezték, hogy van-e kifogásom a kép ellen, ha nem találom jónak, csinálnak másikat.

Ez persze lehet nem kötelező, én sem tulajdonítok nagy jelentőséget a képnek.

2016. márc. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!