Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Műszaki vizsgán az első...

Műszaki vizsgán az első szélvédőn, a középső tükör mögött, csak jobbegyből látható, sötétített felső részén keletkezett kavicsfelverődésért meg fog bukni az autó?

Figyelt kérdés
Műszakira kell vinnem lassan az autót, az első szélvédőn a középső tükör mögött, a jobbegyből látható egy kavicsfelverődés. Ez a zöld napsötétített felső részen található pont, nincs a látómezőben, nem gátol a vezetésben. Nincs javítva. Szólni, buktatni fognak érte?

2016. márc. 21. 22:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Kagylós felverődés, kb. 2 centi sugarú, nem pókhálós. Ezt elfelejtettem írni. :) Köszönöm előre is a válaszokat!
2016. márc. 21. 22:22
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kilátást nem zavarja a sérülés, és nem repedés-veszélyes, átmegy a műszakin.

Ettől függetlenül érdemes minél hamarabb megjavíttatni (feltöltik ragasztóval a sérült részt), mert javítás nélkül idővel repedni fog.

2016. márc. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
5000FT-ból megcsinálják, de minél korábban van csináltatva annál könnyebben el tudják tüntetni nyom nélkül. Nem a semmiért szokták tanácsolni, hogy ha ilyen van akkor minél előbb leragasztani celluxxal amíg nem jutsz el javítani, hogy ne menjen bele sok szennyeződés.
2016. márc. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Valószínűleg átengedik, sőt én biztos vagyok benne, de javitasd meg mielőtt. Ha ne talán problémát jelentene, akkor vidd olyan helyre ahol átengedik, neked 15 centis repedéssel átment, mondjuk igaz következő héten cascora cseréltettem a szélvédőt, csak pont úgy jött ki, hogy műszaki előtt elkaptam egy követ.
2016. márc. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem csináltattam meg végül, átment a műszakin (5000 plusz, "kezelési díj") :)
2016. jún. 1. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!