Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Neki koccoltak az autómnak,...

Neki koccoltak az autómnak, az európai baleseti bejelentőt ott hagyták a kocsimnál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Másfél éve van jogsim, eddig semmiféle problémám nem volt. Szabályos helyen, szabályosan parkoltam. Egy autó elvileg hátulról megkoccolta az autómat, a lökhárító jobb oldalt kb 1-2 centivel beljebb csúszott a kerék felé (alig észrevehető) illetve a lökhárítómon 2 részen lejött a festék. A festék nélküli részek nagysága kb mint egy 1 forintos. A szélvédőmre tette a fent említett papírt és a saját adatait kitöltötte, ennyit írt hozzá: a rendszám sérült. Ahogy néztem, a rendszámom keretje megrepedt, de ezen kívül nincs probléma vele. Inkább az a 2 pötty és a beljebbcsúszás érdekel. Ti mit tennétek? Felhívnátok a telefonszámon, amit megadott, vagy menjek egyből a biztosítóhoz? Nem igazán szeretném, hogy emiatt pl bónuszt bukjon.. Nekem ott kellett volna fényképezkedni vagy sem? (addigra az autója már nem volt ott egyébként és igazából észre se vettem volna, ha nincs ott a papír a szélvédőn)
2016. ápr. 7. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy egy tisztességes becsületes ember volt!Mivel észre sem vetted volna hagyd a fenébe! Legyél Te is gavallér!
2016. ápr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Fel kell hívni, és meg kell dumálni a dolgokat.
2016. ápr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Ennyiért szerintem semmit, max ha beszélsz is vele, inkább köszönd meg, hogy tisztasséges volt, aztán ennyi. Nagy kár nem keletkezett.
2016. ápr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Felhívod, megköszönöd, és közben eldöntöd, hogy a biztosítóhoz menj, vagy elég ha kp.-ban rendezitek a dolgot.
2016. ápr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel, lehet jobban jár ha kpben kifizet téged
2016. ápr. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
96%
Felhívod, megbeszélitek. Ha egy 40-50-et kérsz jobban jár ha a biztosítóhoz mész. Ha egy tizes fedezi a kárt jobban jár mindkettőtök a lovéval. Persze ha gyárira akarod vissza akkor azt nem úszod meg 100 alatt a szervizben. No persze az se mindegy hogy egy 100-ezres autód vagy egy 30millás verdád van e.
2016. ápr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Mi lett a történet vége??
2020. szept. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!