Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Meghúzták az autómat, térfigye...

Meghúzták az autómat, térfigyelő vette, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Tesco parkolóba valaki meghúzta a kocsim jobb hátulját. Semmit elérhetőséget nem hagyott. Tescoba bemegyek,vissza fogják nézni a felvételt?És,ha nem és elmegyek a rendőrségre,hogy nézessék vissza,akkor pofán nevetnek?

Mit tudok még tenni,ha nem akarják visszanézni?


2016. ápr. 21. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem hozzájuk kell menned, hanem kihívni a rendőröket, majd ők intézkednek
2016. ápr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Már rég bemehettél volna a tescoba, mondjuk miután észrevetted. Inkább itt vársz választ arra, hogy mit fognak szólni ha bemész?

Simán megnézik. Ha még megvan.

2016. ápr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Rendőrség először, onna a Tesconak meg kutya kötelessége kiadni a felvételt.
2016. ápr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kedves második. igen,mivel rohadtul három szakba járok,és rohadtuk siettem haza,hogy beérjek melóba,és rohadtul csak akkor vettem észre,mikor hazaértem.
2016. ápr. 21. 21:22
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

Akkor első utad a rendőrségre vezessen ezután, és határozottan állítsd, hogy amikor elindultáé a tescoba, akkor láttad hogy nincs semmi, és akkor láttad meg amikor már eljöttél. Ha nem akarnak foglalkozni akkor lehet hogy megpróbálják bebeszélni hogy mi van ha már régebben ott volt...

Szóval ügyesen határozottan. Amúgy az idő szorít, szerintem nagyjából 2 hétnél tovább nem tartják a felvételeket.

2016. ápr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
akkor rohadtul így jártál! brrr
2016. ápr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%

Rohadtul nem kellene túlvállalni magad, ha rohadtul nem bírod...

De rohadtul van időd itt kérdezgetni ahelyett hogy intézkednél...


(Munka mellett diplomáztam, nem lennék nagyra három olyan szakkal amit egyszerre el lehet végezni munka mellett)

2016. ápr. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
65%
Neked nem köteles a Tesco megmutatni a felvételt. A rendőrségnek igen. De én nem fűznék hozzá túl sok reményt, nem valószinű, hogy olyan minőségű lesz a felvétel, ami bármire is jó.
2016. ápr. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

"Munka mellett diplomáztam"


Én is. Meg mellette autókkal foglalkoztam mellékjövedelemként és mellette még 2 hobbinak szenteltem időt. Ettől még nem nézem le azt aki 3 műszakban dolgozik mivel én is ezt tettem. Mert gondolom ő a 3 szak alatt ezt értette, de úgy látszik van diplomás akinek a diploma nem elég a szövegélrtéshez...

2016. ápr. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
20%

Nálam ugyanez volt, mégis tudok normálisan írni. A szak és a műszak közötti különbséget is lehet értelmezni. Csak mondjuk a megfelelő szót kell használni hozzá.


De ha ez valami szleng bizonyos körökben, és ne mtudok róla, hogy a műszakot szaknak mondják (több műszakos dolgozót irányítok egy ideje, több országrészben is volt ilyen jellegű kapcsolatom és még senki se használta így)

2016. ápr. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!